אודות אפריקה ישראל מגורים

​​​​אפריקה ישראל מגורים מציבה רף חדש של איכות חיים בישראל. החברה מציעה דירות חדשות במפרט טכני עשיר ואיכותי, בתוך שכונות מגורים קהילתיות שנבנו בשלמותן על ידי החברה.

הדיירים בפרויקטים של אפריקה ישראל מגורים נהנים משירותים קהילתיים ומוסדות חינוך ותרבות ברמה גבוהה, שמותאמים לאוכלוסייה איכותית. בזכות ההשקעה בפיתוח הסביבתי לאורך שנים ערך הנכס מובטח, ורכישת דירת מגורים של אפריקה ישראל מגורים נחשבת להשקעה בטוחה ומשתלמת. 

​שכונות הסביונים: סמל של איכות חיים

אחד מסמליה של אפריקה ישראל מגורים הוא שכונות הסביונים שפזורות ברחבי הארץ. שכונות אלו הפכו למבוקשות במיוחד, בזכות שילוב בין בנייה בסטנדרט גבוה לבין מוסדות חינוך איכותיים, מרכזים מסחריים, מוסדות תרבות, פארקים מטופחים – שכולם נבנו על ידי אפריקה ישראל מגורים לרווחת תושבי השכונה. המגורים באחת משכונות הסביונים ברחבי הארץ מבטיחים לכם מרחב נעים ובטוח לכל המשפחה.​

דירות היוקרה: רמות חדשות של נוחות ופינוק

פרויקטי היוקרה של אפריקה ישראל מגורים מציעים את הדור הבא של חווית המגורים, עם עיצוב קפדני ושירותים אישיים שמבטיחים פינוק מושלם ופרטיות מלאה. החוויה מתחילה מרגע הכניסה למתחם דרך לובי מפואר, ממשיכה בשירותי אבטחה ומרכזי בריאות וספא, ועד לדירות המעוצבות למען נוחות מרבית. 

מה באתר?

באתר, תוכלו להתרשם ממגוון עשיר של דירות למכירה, כולל דירות פנטהאוז ודירות גן, בערים וביישובים שונים. כמו כן, תוכלו למצוא מידע רב על אזור המגורים, שירותים קהילתיים בשכונה ומסביב לה, נתונים דמוגרפיים על האוכלוסייה באזור, אמצעי תחבורה ועוד. ניתן להתעדכן בהטבות ובמבצעים שונים בדף הפייסבוק שלנו.

​כתובתנו: רחוב יוני נתניהו 1 ג, אור יהודה​